khoei
22 اسفند 1401 - 23:11

گشت‌های نظارتی استان سمنان در آخرین چهارشنبه سال تشکیل شد

سمنان- رئیس کل دادگستری استان سمنان با بیان اینکه شعبات خاص رسیدگی به جرایم چهارشنبه سوری در استان راه اندازی شده است، گفت: گشت‌های نظارتی استان در آخرین چهارشنبه تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد جعفر عبدالهی شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی دادگستری سمنان ضمن بیان اینکه طرح ویژه آخرین چهارشنبه سال اجرایی می‌شود، تاکید کرد: شعبات خاص رسیدگی به جرایم از این دست در استان سمنان تشکیل شده است.

وی از تشدید نظارت‌ها و گشت‌های انتظامی در استان سمنان نیز خبر داد و ابراز کرد: مناطق پرخطر و آسیب‌پذیر استان سمنان شناسایی شده و با گشت‌های پلیس پوشش داده می‌شود.

رسیدگی جدی به پرونده‌ها

رئیس کل دادگستری استان سمنان از شناسایی و دستگیری برهم‌زنندگان نظم و آرامش جامعه در شعبه‌های ویژه دادگستری استان خبر داد و گفت: پرونده این افراد خارج از وقت و به صورت فوق‌العاده رسیدگی می‌شود.

عبدالهی با بیان اینکه شعبه‌های کشیک با حضور کارکنان قضائی و اداری در مراجع قضائی فعال شده است، افزود: رصد کامل تحرکات افراد سودجو و منفعت‌طلب در دستور کار قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه به برهم زنندگان نظم و آسایش جامعه هشدار می‌دهیم که برخورد جدی با آنان خواهد شد، بیان کرد: دستگاه قضائی استان با برهم زنندگان نظم و آسایش جامعه بدون چشم‌پوشی برخورد قانونی می‌کند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1091440